GÜVENLİ VE KONFORLU

SERVİS HİZMETİ

Okullarımızda deneyimli ve kurumsal servis firmaları tercih edilerek genel beklentileri içeren, zamanın şartları ve yasal zorunlulukları kapsayan detaylı anlaşmalar yapılmaktadır.

Öğrencinin güvenliği açısından servisler, servis hostesleri eşliğinde öğrenciyi evinin kapısında ailesinden teslim almakta ve akşam yine evinin kapısında ailesine teslim etmektedir.

Servis personellerine, belli periyotlarda çeşitli eğitimler verilerek daha kaliteli servis hizmeti sunulması sağlanmaktadır.

Öğrencilerin güvenliği için hız sınırı, trafik kuralı ihlali, emniyet kemeri, sigorta, araç bakımı vb. konularda sürekli bir takip ve denetim sistemi vardır.

GPS ile tüm araçlarımızın hız, mesafe, konum bilgileri internet üzerinden takip edilmekte ve geçmişe ait raporlama yapılmaktadır.

Öğrencinin okuldan servise binme/binmeme durumları, servisin okuldan hareket etmesi; bölgeye gelme ve eve yaklaşma durumları veliye mesaj sistemi ile bilgilendirilir.

Servis araçlarının ve öğrencilerimizin, seyahatleri süresince ilgili firma tarafından gerekli olan korunma sigortaları yapılmaktadır.

Okul yönetimlerimiz, oluşabilecek aksaklıkları önceden tespit edip önlemek, beklentileri karşılamak ve memnuniyeti artırmak için servis firmaları ile sürekli iletişim halindedir.