GÜVENLİ

EĞİTİM ORTAMI

Okullarımızın içi ve çevresi; güvenlik personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve kamera sistemi ile 24 saat görüntülü kayıt altına alınmaktadır.

Okullarımıza gelen ziyaretçilerin içeri alınmaları ancak güvenlik görevlilerimiz tarafından ziyaretçi defterine kimlik kayıtları işlenmek ve ziyarete geldikleri kişinin bilgi ve onayı alınmak şartıyla mümkün olabilmektedir.

Okula giriş ve çıkış saatlerinde ilgili müdür yardımcısı ve nöbetçi öğretmenler servislerin ve veli araçlarının karşılaması ve uğurlamasında hazır bulunur.

Tüm teneffüs ve oyun alanları, yaş grupları da göz önünde bulundurularak belli bir plan dâhilinde ve nöbetçi öğretmen gözetiminde kullanılmaktadır.

Öğrencilerimiz okula girişlerinden itibaren, velisi dışında kimseye teslim edilmemektedir.

Okul ders saatleri içinde dışarıdan gelen hiçbir araca okul bahçesine giriş izni verilmemektedir.

Okulumuza gelen veli ve ziyaretçi danışma personeli ile irtibata geçerek taleplerini iletir. Danışma personeli de ilgili personelle iletişim kurar ve veli ya da ziyaretçi görüşme ortamlarında görüşme sağlanır.

Öğrencilerimiz, eğitim devam ederken oluşan ihtiyaç durumunda ancak, ilgili müdür yardımcısının bilgisi dâhilinde, izin kâğıdı düzenlenerek velilerine teslim edilir.