İNSANA YATIRIM

EN GÜZEL YATIRIM

"Kökleri derin ve zengin bir maziye uzanan, dalları sağlam bir gövdeye sımsıkı bağlı ve geleceğe umutla, sevgiyle, heyecanla büyüyen bir eğitim çınarı."

Özel İsabet Okulları, yıllardır içinde bulunduğu tüm zaman ve şartlarda, en büyük yatırımı insana yapılan yatırım olarak gören bir hizmet anlayışının yüklediği mesuliyet bilinciyle, özel okul kapsamında ilk olarak, 2008 yılında Çekmeköy'de hizmetlerine başladı.

2013 yılında Çekmeköy’de, trafik ve şehir gürültüsünden uzak yemyeşil bir doğada, ormanla iç içe yeni kampüsünde Özel İsabet Okulları adı altında daha ulusal bir kimlikle hızla büyümeye devam etti.

Eğitime verdiği önem doğrultusunda, bugün ulusal ve uluslararası düzeyde dünya geneline yayılarak milli ve manevi değerlerle donatılmış bir eğitim ikliminde, öğrencilerini her yönden hayata hazırlayan bir okul olarak eğitim kalitesini insanlarımıza sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz; Kalbi birlik ve ruhi ahengin hâkim olduğu bir eğitim ikliminde, eğitime gönül vermiş uzman kadrosuyla madde ve manasıyla tekâmül etmiş; kendisine, ailesine ve tüm insanlığa faydalı, sağlam karakterli nesiller yetiştirmektir.

Vizyonumuz; Dünyaya yön veren eğitim anlayışıyla ahlaki ve kültürel değerlere sahip, mensubu olunmaktan gurur duyulan, saygın bir eğitim kurumu olmaktır.